امداد خودرو سنندج

جرثقیل سنندج : شماره تلفن 0009_229_0918 شبانه روزی (کورد_امداد) | حمل خودرو با جرثقیل از خدمات امداد خودرو سنندج (کرد امداد) است. حمل خودرو با جرثقیل توسط انواع جرثقیل های کفی و دکل دار، جرثقیل حمل خودرو، .. می باشد.

امداد خودرو سنندج (کرد امداد) با هدف ارائه خدمت رسانی و جلب رضایت مشتری، خدمات حمل خودرو با جرثقیل را برای انواع خودروهای سواری و بدون آسیب رساندن به خودروی سواری انجام میدهد.

امداد خودرو سنندج (کرد امداد) با قیمت مناسب جرثقیل حمل خودرو را به محل شما میفرستد. جرثقیل حمل خودرو در سراسر سنندج توسط افراد مجرب آماده ارائه خدمات حمل خودرو با جرثقیل می باشند.

برای دریافت قیمت جرثقیل حمل خودرو با ما تماس بگیرید. 

انواع جرثقیل حمل خودرو
جرثقیل های حمل خودرو دارای انواع مختلفی است که با توجه به شرایط خودروی خود میتوانید درخواست کنید. ما ابتدا با ارائه توضیحات توسط شما مطابق با نیاز و شرایط جرثقیل مناسب حمل خودرو را در محل ارسال میکنیم. فقط کافیست با شماره جرثقیل حمل خودرو تماس حاصل فرمایید.

جرثقیل کفی دکل دار
امداد خودرو سنندج (کرد امداد) صاحب انواع جرثقیل کفی دکل دار در سراسر سنندج می باشد. جرثقیل های دکل دار امداد خودرو سنندج (کرد امداد) با استفاده از تسمه خودرو را بلند میکنند. استفاده از تسمه باعث میشود که خودروی شما در حمل و نقل بر روی جرثقیل آسیب نبیند.

ما همچنین برای خودروهای مدل بالا و حساس استفاده از جرثقیل مکانیزه را توصیه میکنیم.

جرثقیل نیسان زنجیری
جرثقیل نیسان زنجیری برای حمل خودروهای تصادفی مناسب میباشد.

شماره حمل خودرو با جرثقیل در سنندج
فقط کافی با شماره گیری شرکت حمل خودرو با جرثقیل امداد خودرو سنندج (کرد امداد) از خدمات ما در سراسر مناطق سنندج برخوردار گردید. برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست خدمات حمل خودرو با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

 

خدمات جرثقیل سنندج عبارتند از :

  • حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
  • حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه. حمل خودروهای مسابقه
  • حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
  • حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر

 

 

ما با استفاده از کادر مجرب و ماشین های پیشرفته آماده ارایه خدمات برای شما هشمهریان عزیز هستیم . 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *