یدک کش سنندج : شماره تلفن 0009_229_0918 شبانه روزی (کورد_امداد)

یدک کش سنندج : شماره تلفن 0009_229_0918 شبانه روزی (کورد_امداد) شامل نیسان چرخگیر و قلاب گیر حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی به صورت شبانه روزی به تمام نقاط کشور با نازلترین قیمت انجام میشود

حمل انواع خودروهای تصادفی با نیسان جرثقیل به مراکز بیمه ها و اشنایی با امور بیمه ها یدک کش در سنندج جابه جای انواع خودروهای صفر کیلومتر به تمام نقاط کشور با کمترین قیمت و همراه با بیمه بار انجام میشود.

یدک کش سنندج : شماره تلفن 0009_229_0918 شبانه روزی (کورد_امداد)

شماره تلفن تماس یدک کش سنندج

جهت تماس با یدک کش سنندج با شماره 09181711172 تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت و در هر زمان از شبانه روز به محل شما اعزام شده و خدمات یدک کش را برای شما انجام دهیم.

کلیه خدمات و سرویس های ما با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت و با بیمه و بارنامه دولتی ارائه می گردد.

یدک کش سنندج یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو سنندج و خودرو بر به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است؛

همچنین خدمات خودرو بر سنندج شامل خودروبر سنندج و خودروبر و هزینه حمل خودرو به شهرستان به دو صورت خودرو بر تکی و خودروبر تریلی قابل ارائه است .

ما در یدک کش سنندج و در بخش یدک کش شهری و علی الخصوص یدک کش سنندج در بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم .

یدک کش سنندج

از مهم ترین خدمات این شرکت می توانیم به حمل خودروهای فرسوده و تصادفی و معیوب بدون آسیب به خودرو به تمام نقاط کشور، حمل خودروهای تصادفی به واحد خسارت کلیه بیمه ها و آشنایی به امور تمامی بیمه ها، صدور فاکتور رسمی جهت دریافت هزینه حمل خودروهای تصادفی از بیمه، حمل خودروبه نمایندگی های مجاز، حمل خودروهای فاقد پلاک به مراکز شماره گذاری با نازلترین قیمت بصورت شبانه روزی اشاره نماییم.

کارشناسان مجرب کُرد امداد بصورت شبانه در تمامی ایام هفته همراه شما هستند تا با اطمینان خاطر اقدام به حمل و جابحایی خودرو خود نمایید. تجربه بالای کارشناسان این مجموعه باعث شده تا خودور شما در هر مدلی که باشد بدون بروز کوچکترین آسیب جابجا گردد و صدمه ای به آن وارد نگردد.

هر کجا که باشید در کوتاه ترین زمان ممکن کنار شما هستیم و با کمترین قیمت ممکن شما عزیزان را همراهی خواهیم کرد.

  امداد خودرو سنندج - یدک کش سنندج 

بصورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در مواقعی که ماشین شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نیست و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سنندج می‌توانید با ما تماس بگیرید. همچنین برای خدمات بهتر حمل و نقل، تسریع در کار وخدمات و رفاه حال همشهریان از انواع ماشین ها برای حمل خودرو و حتی پرسنلی متعهد مجرب وکار آزموده برای خدمات جابجایی استفاده و استخدام نموده است.

حمل خودرو با یدک کش یکی از خدمات امداد خودرو کُرد امداد می باشد. ما ابتدا تمام تلاشمان بر این است که با کادری مجرب و حرفه ای خودروی شما را در محل تعمیر نماییم. در غیر اینصورت خودروی شما به تعمیرگاه منتقل میشود. ما در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات مکانیکی در محل و حمل و نقل خودروی شما به تعمیرگاه می باشیم.

خدمات یدک کش 24 ساعته در سنندج

خدمات حمل خودروی های خارجی با یدک کش مانند خودروی سانتافه, بنز, بی ام و و… جهت دریافت خدمات یدک خودرو در سنندج با شماره یدک خودرو در سایت تماس حاصل نمایید.

یدک کش با سیستم چرخ گیر یکی از مطمئن ترین و بی خطرترین سیستم های حمل خودرو و یدک کشی می باشد که امدادخودرو سنندج (کُرد امداد) با تجهیز خودروبر های خود به این سیستم سعی داشته است کمترین نارضایتی و آسیبی برای مشتری و خودروی حمل شده ایجاد نشود.

یدک کش سنندج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *